פרקט למינציה מהו?

התקנת פרקט למינציה5

בשנים האחרונות פרקט למינציה נהיה פופולרי מאד עקב היתרונות הבולטים שלו – קלות ההתקנה ובתחזוקה, מגוון גדול של דגמים, אחזקה נמוכה ומחירים אטרקטיבים והכי חשוב מראה הפרקט דומה מאד לפרקט העץ ונעים מאד למגע ובפרט אם יש לכם חימום תת רצפתי בבית השילוב עם פרקט יהיה מושלם !

פרקט למינציה של Woodcrafter – פרקט למינציה למעשה מורכב 3 שכבות:
השכבה העליונה – עשויה מתמונה של דגם עץ המודבק על הלוח ומצופה בלמינציה המורכבת מ-7 שכבות למינציה איכותית המגנות ושומרות על הפרקט מפני כתמים ושריטות לאורך שנים.

שכבת הבסיס (ליבה) – שכבה הקולטת את הלחצים המופעלים על הריצוף מלמעלה ומלמטה. הליבה של פרקט למינציה קובעת את השחיקה הפנימית של הפרקט ועמידותו ושומרת מפני שחיקה הנגרמת כתוצאה מהליכה מרובה על הפרקט. .

שכבת הליבה של פרקט למינציה עשויה חומר המורכב מתאית טבעית ומופיעה כלוח דחוס בצפיפות הגבוהה ביותר, צבעו ירוק בשל התוסף המבדיל אותו משל פרקטים אחרים וייחודו בצפיפות הגבוהה ביותר והעמידה לחדירת מים ונקרא – HDF ( HIGH DENSITY FIBRE) בעברית – צפיפות גבוהה של סיבים.
דרגת השחיקה – AC4
תקן : EN 13329 commercial
סיווג : – class 32
EN 13329commercial
שחיקה זו מותאמת למקומות מסחריים. איזור בו ההליכה מרובה ולאיזור בו מונחים על הפרקט חפצים וריהוט כבדים.

שכבה תחתונה – מונעת חדירת רטיבות מלמטה ולמניעת רעשים הנובעים ממרווחים בין פרקט למינציה לבין קטעים בלתי מאוזנים של רצפת התשתית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest