פרקטים על מדרגות

חיפוי פרקט למדרגות

התקנתם פרקט בבית ויש לכם מדרגות שצריכות שדרוג או השלמה של המראה עם הפרקט החדש?

אצלנו תמצאו את הפיתרון המושלם לחיפוי מדרגות בדרך מהירה ומעוצבת ובמחירים ללא תחרות. אנו נשלח אליכם מודד מקצועי שימדוד את המדרגות, כאשר המדידות נשלחות לנגר מיומן שמכין את המדרגות לפי סוג הפרקט שבחרתם (ניתן לבחור כל סוג של פרקט, גם עץ וגם למינציה בכל האורכים והעוביים). כאשר המדרגות מוכנות המתקינים שלנו מתקינים אותן אצלכם.

יתרונות בבחירת פרקט למדרגות הבית

מדרגות פרקט הינן מדרגות שמיושם על גביהן חיפוי של פרקט בעל חזות טבעית של עץ. מדובר בחיפוי נעים למגע ומרשים בחזותו, שתורם לשדרוג חזות המדרגות בבית עם מראה אלגנטי ויוקרתי.

בימינו רבים בוחרים בחיפוי פרקט למדרגות הבית בגין שורה של יתרונות:

 • חיפוי יחסית פשוט וקל להתקנה, שאינו נדרש בשינוי תשתיות המדרגות וניתן לבצעו על גבי מדרגות קיימות בין אם מדובר במדרגות אבן, מדרגות שיש או כל סוג אחר של מדרגות.
 • חיפוי אסטטי עם רמה גבוהה של גמישות בעיצוב והתאמה לכל סגנון מבוקש. כמו כן את הפרקט ניתן לקבל בגוונים וצורות שונות והוא יכול להשתלב עם סוגים שונים של מעקות.
 • פרקט איכותי המותקן באופן מקצועי במדרגות ישרת את בעליו להרבה שנים.
 • יחסית לפתרונות אחרים מדובר בפתרון יחסית זול ומשתלם במיוחד, ביחס לתמורה שהוא מספק.

סוגים שונים של פרקט למדרגות

יש לדעת כי קיימים כמה סוגים של חיפוי פרקט למדרגות, בעיקר של פרקט תלת שכבתי, גושני וכן פרקט למינציה עם חיפוי מדרגות דמוי עץ העשוי מחומר סינטטי. הבחירה בין סוגי הפרקט עבור מדרגות משתנה בהתאם לכמה פרמטרים עיקריים, הכוללים הגדרות תקציב לפרויקט, סוג של מדרגות, העדפות אישיות וסגנון עיצוב של הבית. בכדי לזכות בפרקט איכותי חשוב שיבוצע עם גורם מקצועי כחברתנו, שיש לה ניסיון עשיר בהתקנת פרקט על מדרגות.

 • פרקט גושני- מדרגות פרקט עץ עם חיפוי של עץ טבעי ועבודה הדורשת רמה גבוהה של מיומנות. מדובר בפרקט יקר המתאים לגרם מדרגות רחב, עם חיפוי עמיד לאורך זמן. יש לבחור אם לצפות את המדרגות עם לכה או שמן, כאשר ללכה מראה יותר מבריק ואילו שמן נדרש בחידוש תקופתי. בנוסף, פרקט גושני ניתן לעצב בהתאמה אישית.
 • פרקט תלת שכבתי- פרקט העשוי משלוש שכבות של עץ, עם שכבה עליונה של עץ איכותי ושכבות תחתונות של עץ מעובד ודחוס. מדובר בחיפוי יותר זול מעץ גושני, יותר דק ויותר פשוט להתקנה. כמו כן פרקט זה ניתן לבחור בכל גוון מבוקש ואף לשלב בין שני גוונים עבור המדרגה ועבור רום המדרגה. בחירה ברום מדרגה לבן ומדרך בגוון עץ תעניק למדרגות חזות צפה.
 • פרקט למינציה- פרקט זול וקל להתקנה העשוי מחומרים סינטטיים. מדובר בפרקט דק שאינו משפיע על עובי המדרגות ולכן הוא מעולה למדרגות קטנות או צרות. נגר מקצועי בונה את המדרגה לפי המדידות בשטח.

פרקט למדרגות – מחיר

אין עבור התקנת פרקט על מדרגות מחיר אחיד והוא משתנה בהתאם לסוג החיפוי ומורכבות עבודות ההתקנה, כאשר המחיר נקבע לפי מדרגה. למשל יש הבדל בין בחירה בפרקט מעץ גושני, עץ תלת שכבתי או פרקט למינציה. כמו כן, ככול שמדובר בגרם מדרגות יותר ארוך כך מחיר ההתקנה יעלה בהתאם, וכן המחיר יושפע בהתאם לסוג המדרגות, צורתן והמעקה שלהן.

בנוסף, התקנת פרקט במדרגות תחומות יותר מהיר ויותר זול מאשר התקנת פרקט עם מעקה, בעוד שבמקרה של גרם מדרגות לא סטנדרטי, מאוד רחב , מרובע, אלכסוני וכדומה, עבודות התתקנה יהיו יותר מורכבות וכך גם יותר יקרות.

תכונות נוספות של פרקט מדרגות

בבחירת פרקט מדרגות יש עוד מספר תכונות שצריך להחליט לגביהן:

 • יש לדעת כי חיפוי מדרגות בעץ יכול להיות מלא או חלקי, כאשר חיפוי מלא יהיה עבור כל חלקי המדרגות בעוד שחיפוי חלקי הינו רק עבור מדרך המדרגה. בחירה בחיפוי זה תחסוך בעלויות חומרי גלם ועבודות ההתקנה.
 • שימו לב כי התקנת חיפוי פרקט על מדרגות נדרשת להיות שקטה ולא חורקת. מדובר בבעיה הנוצרת עקב תכונות של עץ להתכווץ ולהתפשט בהתאם למידות החום. מתקין מקצועי יפתור זאת על ידי השארה מדויקת של רווח לכל מדרגה.
 • התקנה מקצועית של חיפוי פרקט במדרגות מתחילה בבחינת המדרגות הקיימות, גודלן, צורתן והזווית שלהן ולקיחת מידות מדויקות.
 • אם יש למדרגות מעקה מובנה יש להורידו טרם התקנת חיפוי הפרקט ולחברו מחדש לאחר ההתקנה של הפרקט.
להזמנת חיפוי פרקט למדרגות בהתאמה אישית ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת יו אס פרקטים בטלפון 072-25-11-654.

פרקט על מדרגות - גלריית עבודות