שאלות נפוצות

portrait of casual anonymous woman covering face with paper showing question mark.

שאלות נפוצות שהתקבלו מגולשים

פרקט עץ עשוי כולו מעץ מלא, הלוחות שלו הרבה יותר מרשימות ויציבות. זאת בשל העץ אשר ממנו הוא מיוצר. ככל שהעץ איכותי ורמת הצפיפות שלו גובהה יותר, כך הפרקט יציב וחזק יותר וניכרת ההליכה עליו.

פרקט למינציה, הינו פרקט הנקרא גם פרקט סינטטי, דמוי פרקט.
בעל 3 שכבות.
שכבה עליונה המודבק עליה צילום עץ.
ליבת הפרקט העשויה מחומר חזק מאוד ומאסיבי המחזק ומייצב את לוח הפרקט. נקרא HDF.
השכבה התחתונה היא מגנה על הפרקט מפני חדירת לחות. ראה עוד פרקט למינציה

המחירים של פרקט העץ יקרים יותר מפרקט הלמינציה בשל האיכות והייצור של העץ. אין ספק שפרקט עץ הוא מיוחד יותר ומרשים יותר, אך גם פרקט למינציה אם הוא מיוצר מחומרי גלם טובים והגימור שלו מושקע ואינו נראה סתם כמו לוח שהודבקה עליו מדבקה. גם העובי שלו, ככל שהוא יותר עבה, כך הוא יציב יותר.

בהחלט, אם אתם יודעים להתקין או שיש לכם כבר מתקין, אתם רוכשים מאיתנו את הפרקט, מקבלים את החבילות עם תעודת אחריות והוראות ההתקנה ואתם יכולים להתחיל להתקין.

חשוב מאד

להצטייד בספוג ובעיקר ספוג איכותי בעל תכונות של בידוד וחסין מלחות.

ניתן גם להתקשר אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה בהתקנת הפרקט או לקרוא את המאמר שלנו: התקנת פרקט למינציה .

אכן אנו מספקים את השירות ומגיעים עד לבית הלקוח לקחת מדידות בתיאום מראש.

בוודאי, פרקט ניתן להתקין כמעט בכל מקום. אך נידרש לכך מתקין מיומן שייבצע את ההתקנה בצורה הטובה ביותר והמדוייקת. בעיקר אם זה מדרגות, חשוב לדייק בהדבקת הספים וחיבורם עם הפרקט.

צרפנו דוגמת עבודה של המתקינים שלנו.

הייחודיות שלנו היא שאנו היצרנים של הפרקטים ולא ייבואנים של חברות אחרות. לכן, השליטה על תהליך הייצור של הפרקט היא בקפידה רבה מאד, הן בהתאמתו לאקלים הישראלי והן להתאמת דרישות העיצוב הרבות בימנו. אנו תמיד יכולים לחדש ולגוון בפרקטים שלנו היות ואנו מייצרים אותם.

הייחודיות של פרקט הבמבוק שהוא צמח חזק מאד ומאסיבי, בעל גימור יוצא דופן ומרשים במראהו. ניתן לראות ולהרגיש זאת בלוחות שלו והן בהליכה עליהם.
פרקט הבמבוק שלנו מיוצר בקפידה רבה מאד, הן בחיפוש אחר הבמבוק הבוגר של לפחות 5-6 שנים ועד לתהליך הפיחום והגעה לגימור המושלם וכמובן, התאמתו לאקלים הישראלי. ראה עוד על פרקט הבמבוק

ההבדל בין הרב שכבתי לגושני:

הרב שכבתי מיוצר בשכבה עליונה של עץ מלא ומתחתיו מודבקות שכבות רבות של עץ המייצבות ומחזקות את הפרקט ומונעות חדירת לחות ושומרות על היציבות לאורך השנים. ניתן לקרוא על כך בהרחבה על פרקט רב שכבתי.

הפרקט הגושני מיוצר מ100% עץ מלא וכל לוח הפרקט עשוי מהעץ. פרקט זה חזק ומאסיבי. מועדף על אוהבי העץ שאינם מתפשרים ומחפשים רק עץ מלא.
החסרון שהיות והוא כולו עשוי מעץ מלא, הוא חדיר יותר ללחות ובמשך השנים אם לא דואגים לתחזק אותו נכון, הוא עלול לאבד מיציבותו. ראה עוד על פרקט גושני.

אם הפרקט הינו עץ, ניתן להבחין זאת ע"י לוח הפרקט אם הוא מאסיבי ועבה, יציב ומתחבר בקלות.
אם הוא רב שכבתי אז גם סוג הדבק אשר ממנו הוא מודבק זה חשוב.
סוג העץ אשר אותו בוחרים בקפידה. גם כאשר הולכים על הפרקט אמורים להרגיש את היציבות.

אם הפרקט הוא למינציה, חשוב לראות שהליבת הפרקט היא ירוקה, זה אומר שהפרקט עשוי מצפיפות גבוהה של חומר הנקרא HDF (ראה על כך בהרחבה).
– דרגת השחיקה שלו היא גבוהה כגון AC4.
– שהפאזות שלו הן איכותיות ומתחברות בקלות.
– שהפרקט מגיע בעוביים שונים יותר מהסטנדרט הרגיל שהוא 8 מ"מ, כך היציבות שלו היא רבה יותר.
– כמובן שהעיצוב שלו מיוחד ובעל בליטות ורחבים שונים, ולא נראה כלוח פשוט שמודבקת עליו דוגמא של עץ.

אם את מעוניינת בפרקט למטבח כי את רוצה מאד לשדרג את מראה המטבח אבל יחד עם זאת את חוששת להרוס את רצפת הפרקט. לכן אנו ממליצים על פרקט עמיד בפני מים, לכלוך ושריטות והכי מתאים לכך זה פרקט הלמינציה.
פרקט הלימנציה אינו עשוי מעץ אשר רגיש למים ולכלוך, הוא עשוי ממס' שכבות וכל שכבה תורמת ליציבותו ולמניעת חדירת לחות (ראי על כך בהרחבה). הוא גם מיוצר עם דוגמאות יפות וגימורים מרהיבים ונראה כמעט כמו עץ.

הפרקטים שלנו ניתנים עד 25 שנות אחריות ללמינציה.

בוודאי, יש לנו מבחר רב של פנלים בגבהים שונים :
6 ס"מ
7 ס"מ
8 ס"מ
9 ס"מ
11 ס"מ

החל מהצבע הלבן ועד לגוונים שונים ותואמים לפרקטים שלנו.

גם ספוג איכותי ומבודד רעש ניתן לקנות מאיתנו.

פרקט למינציה בעובי הסטנדרטי – 8 מ"מ – 8.3 מ"מ נחשב לפרקט יציב ועמיד, אך לעומת זאת,
פרקט בעל עובי 12 מ"מ הרבה יותר יציב בשל עובי הליבה שלו ולכן בעת הדריכה עליו מורגשת היציבות והתחושה היא כמו ללכת ע"ג פרקט עץ.
מי שעדיין מעוניין בפרקט למינציה אבל רוצה פרקט יציב וחזק, הקרוב מאד לפרקט העץ ולא נראה כלוח קרמיקה פשוט יבחר בעובי ה12 מ"מ.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest