הכירו את פרקט SPC

פרקט SPC

הכירו את פרקט  spc

מבקשים התקין פרקט בבית או בעסק שלכם אבל קשה לכם עם הרעיון שאי אפשר לשטוף את הפרקטים במים? כדאי שתכירו את פרקט spc המשווק על ידי חברתנו שהינו סוג של פרקט פולימרי מתקדם העמיד למים.

מה זה פרקט spc?

פרקט spc הינו סוג של פרקט פולימרי מתקדם ועמיד למים, שעשוי משכבות של חלקיקי פלסטיק יחד עם אבקת אבן שמחוברים אחד לשני בעזרת דבק פולימרי. בחלקו העליון של הפרקט יש הדפס, לרוב דמוי עץ, ומעליו יש ציפוי עמיד למים. פרקט spc מומלץ הינוכ זה שיש בו אחוזים כמה שיותר גבוהים של אבקת אבן ההופכת את הפרקט להרבה יותר עמיד בפני חבלות ושריטות. ככזה הוא מעולה לבתים שיש בהם חיות מחמד או ילדים קטנים וכן במקומות שיש בהם הרבה תנועה. ככול שמדובר בפרקט יותר עבה כך מחירו יעלה בהתאם.

פרקט עמיד למים

אחת הבעיות העיקריות בפרקטים מעץ וגם מלמינציה הינה רגישותם למים, ואי היכולת לנקותם באמצעות שטיפה אלא רק על ידי שאיבת אבק וטאטוא. עבור בעיה זו פותח סוג מיוחד של פרקט סינטטי המכונה SPC, שמציג מאה אחוזי עמידות בפני מים. יכולת זו נובעת מההרכב של סוג זה של פרקט, אשר במקום סיבי עץ מכיל חומרים פולימרים ואבקת אבן. כך נוצר פרקט שניתן לשטפו עם סמרטוט לח. יחד עם זאת חשוב לציין כי גם סוג זה של פרקט אי אפשר לנקות עם הרבה מאוד מים בגין חשש לחלחול של המים מתחת לפרקט.

האיכות של פרקט SPC

בחירת פרקט SPC כדאית בגין כמה יתרונות בולטים שמוצר זה מציג, הכוללים:

כמה דגשים לסיום

יש לדעת כי המחיר של פרקט SPC גבוה מזה של פרקט למינציה רגיל. כמו כן, לא ניתן להתקין פרקט זה בחדרי רחצה בגין חשש להצטברות מים מתחת לפרקט, והיותו רגיש לחומרי ניקוי חזקים. בנוסף פרקט זה לא מיועד להתקנה חיצונית בהיותו רגיש לקרינת השמש. לרוב ההתקנה מגביהה את הרצפה ודורשת קיצור של דלתות.

התקנת פרקט SPC במחיר משתלם ועם עבודה מקצועית, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת יו אס פרקטים בטלפון 072-25-11-654.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest