מה עדיף, פרקט למינציה או פרקט עץ מלא?

פרקט עץ

לפרקט למינציה יתרונות רבים באקלים הישראלי והוא עדיף לעיתים רבות על סוגים אחרים של פרקט או ריצוף .לפרקט למינציה יש טווח רחב של סוגים ועיצובים וגם מענה הולם לכל תקציב.

למה קוראים המקצוענים פרקט למינציה?
פרקט למינציה עשוי מעץ אמיתי שעובר תהליכים רבים. פרקטי למינציה מיצורים מעץ גרוס בתרכובות שונות שמודבקות בחמישה שלבים שונים. לאחר ייצירת המשטח הבסיסי מדביקים עליו ניר מצולם עם העיצוב הרצוי ובגימורים נוספים מעניקים חספוס, חיזוק ודגשים עיצוביים נוספים למשטח הלמינציה.

מה היתרונות של פרקט למינציה לעומת סוגי חיפוי אחרים?
לפרקט הלמינציה יתרונות רבים, הכוללים:

  • מגוון רחב ביותר של עיצובים וצבעים בכל עולם הפרקטים לסוגיהם השונים.
  • פרקט למינציה עמיד ביותר מפני שריטות וכתמים.
  • מתאפיין במשקל קל המאפשר נשיאה והובלה קלה שלו ממקום למקום.
  • יתרון נוסף של פרקט למינציה הוא היכולת לפרקו בקלות ולהעבירו למקום חדש.

פרקט למינציה ניתן להשיג במגוון רחב של מחירים ולכן ניתן למצוא פתרון מעוצב באצעות מוצר זה לכל תקציב.

מדוע לא תמיד כדאי להשתמש בפרקט למינציה?
פרקט למינציה לא יכול להתאים למקומות בהם עדיפות תכונות חומר הייחודיות לעץ מלא. יש לקחת בחשבון שלפרקט למינציה אין הגמישות של פרקט עץ או את אותו העובי, אלא הוא דק יותר. פרקט למינציה גם לא יעניק תכונות בידוד כמו עץ מלא. הפרקט הזה מאופיין ברגישות, במיוחד לנוזלים, ונוטה להתנפח בעת מגע עם נוזל. פרקט הלמינציה, דורש ניקוי יסודי ורב יותר מאשר פרקט עץ אמיתי ודורש ניקוי קבוע של פעם בשבוע בדומה לרצפה רגילה מאחר וצובר אבק ואינו מבריק כמו רצפת עץ אמיתית.

איפה ניתן להשיג פרקט למינציה במחיר טוב?
יש פרקט למינציה בכל מראה לכל תקציב, רק צריך לחפש בדיוק את הפרקט שמתאים גם לעיצוב שאתם רוצים וגם לכיס שלכם. ניתן להוזיל מאוד את עלות פרקט עץ למינציה, על ידי בחירת פרקט בעל שכבה בעלת עובי ממוצע, בחירת החברה המייצרת את פרקט הלמינציה וארץ הייצור, וזאת, מאחר שארץ הייצור משפיעה רבות על איכות הפרקט וכפועל יוצא מכך גם על מחירו. למינציה שיוצרה במזרח הרחוק זולה יותר מלמינציה שיוצרה באירופה, אך בדרך כלל גם איכותית פחות. את ארץ היצור של פרקט למינציה קל לגלות בכך שתסתכלו על גב הפרקט.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest