למה דווקא לבחור בפרקט עץ

Vintage Modern  interior of living room, green sofa with wall lamp on  parguet flooring and dark gray wall  ,3d rendering

למה לבחור דווקא בפרקט עץ ?
כדי להבין למה כדאי לרצף את הבית בעזרת שימוש ב- פרקט עץ, נחלק את הקטע הבא לשני חלקים. חלק אחד ייתן מענה לשאלה- "מדוע פרקט עץ עדיף על פני שיטות ריצוף רגילות", החלק השני יכלול את ההבדלים בין פרקט עץ לבין סוגי פרקטים נוספים. באמצעות מידע זה, תוכלו להבין עד כמה כדאי לכם לרצף את הבית דווקא בעזרת פרקט עץ.

פרקט עץ אל מול סוגי הריצוף המוכרים :
ריצוף מוכר כפי שהוא מובא כאן, מתייחס לסוגי הריצופים שבהם נעשה שימוש בבלטות רגילות או בשיש וכדומה. לעומת ריצוף זה, ריצוף על ידי פרקט עץ נעשה על ידי חיבור של לוחות עץ זה לזה ולרצפה. כך, מתקבל מראה של רצפת עץ במקום. פרקט עץ מעניק למקום בו נעשה בו שימוש תחושה של חמימות ומשפחתיות. פרקט עץ איכותי מאפשר לשלב בין יוקרה לבין אינטימיות ולכן הוא משמש כאלטרנטיבה מוצלחת ביותר למי שמחפש להעביר מסרים כאלו. כמו כן, מדובר בריצוף נוח לתחזוק.

פרקט עץ – למה הוא עדיף על פני פרקט דמוי עץ ?
כיום, קיימים בשוק פרקטים שונים מחומרים דמויי עת (כגון פרקט למינציה), אלה נעשים פופולאריים ביותר ואנשים רבים מתלבטים באיזה סוג של פרקט כדאי לבחור. לכן, חשוב מאד לדעת, רצפת עץ (קרי פרקט עץ אמיתי) היא רצפה עמידה ביותר שתחזיק מעמד לדורי דורות. כמו כן, רצפת פרקט אמיתית מעניקה תחושה של יוקרה שאינה קיימת באף מקום אחר. יתרון בולט נוסף של רצפת פרקט עץ על פני רצפת פרקט עשוי מחומרים דמויי עץ היא הבידוד מחום וקור באמצעות ריצוף שכזה.

למי פונים לצורך התקנה של פרקט עץ ?
כדי להתקין פרקט עץ, יש לפנות כמובן לחנויות המוכרות בתחום, בעלות וותק וניסיון וכמו כן – חברות שמפסקות ללקוחות מגוון רחב ביותר. חשוב מאד לשים לב למידת המקצועיות של העובדים וכן למידת האמינות של המנהלים.

לסיום
פנו אלינו, אנו נספק עבורכם פרקט איכותי, עמיד וכזה שמותיר רושם חזק. נוסף על כך, תוכלו ליהנות משירות אדיב ונעים. אנו הפיתרון בשבילכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest